COPERNICAN DIGITAL FORUM 18-19 maja 2022r.

Już 18 i 19 maja spotkamy się na Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej COPERNICAN DIGITAL FORUM w formie stacjonarnej!

(CDF jest połączona z corocznną konferencją Dzień e-Biznesu)

COPERNICAN DIGITAL FORUM (CDF) to kolejna edycja nowej seriI cyklicznych konferencji nauka-biznes organizowanych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu przez Studenckie Koło Naukowe Forum e-biznesu.

Celem CDF jest prezentacja stanu rozwoju i dyskusja o przyszłości cyfrowej gospodarki i cyfrowych finansów w Polsce i na świecie.

Wydarzenie jest adresowane zarówno do studentów i przedsiębiorców, jak i do ekspertów sektora nowych technologii i e-finansów oraz wszystkich entuzjastów gospodarki cyfrowej.

Tematyka konferencji obejmuje:

- najnowsze technologie finansowe i płatności mobilne,

- wpływ COVID-19 na cyfryzację gospodarki oraz obrót bezgotówkowy,

- kluczowe podczas lockdownu problemy zdalnego świadczenia usług i e-tożsamości.