O nas

Historia

Koło Naukowe Forum e-Biznesu rozpoczęło swoją działalność w 2000 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania dzisiejszego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Organizację tworzy obecnie około 20 studentów, głównie kierunku Finanse i Rachunkowość, których obszar zainteresowań jest związany z szeroko pojętą bankowością. Opiekunem i jednocześnie założycielem koła jest dr hab. Michał Polasik, prof. UMK. Siłą naszego koła jest dążenie do samodoskonalenia się członków oraz wymiana doświadczeń między studentami różnych lat studiów. Najważniejszym zadaniem jakie stawia sobie nasza organizacja jest to, aby każdy, kto do nas przyjdzie mógł się odnaleźć w realizowanym przez siebie projekcie.

Mamy na swoim koncie XI edycji Konferencji Dni e-Biznesu oraz IX edycji Konferencji Dzień Technologii Mobilnych, a także kilka innych projektów, m.in. szkolenie Blockchain w Biznesie, czy szkolenie z Mendeley’a. Jeżeli zależy Ci na rozwijaniu swojej wiedzy, poznawaniu fajnych ludzi, zapraszamy do dołączenia do naszej organizacji!

Opiekun koła
Opiekun koła
doktor habilitowany
Michał Polasik

Opiekunem i jednocześnie założycielem koła jest dr hab. Michał Polasik, prof. UMK

Kontakt
michal.polasik@umk.pl
Zarząd koła
Zarząd koła
Prezes Koła Naukowego Forum e-Biznesu
Aneta Kłosowska
Studentka V roku Finansów i Rachunkowości, specjalność Bankowość i Ubezpieczenia. Członek Koła Naukowego Forum e-Biznesu od 2018 roku. Uczestniczka VI edycji Akademii EFC organizowanej z inicjatywy Europejskiego Kongresu Finansowego. Laureatka konkursu Finanse, Bankowość i Zarządzanie w 2018 roku (wyróżnienie) oraz konkursu Ethics Challange w 2019 roku (III miejsce). Interesuje się nowinkami ze świata bankowości oraz marketingiem i handlem elektronicznym. Prywatnie pasjonatka podróży oraz sportów zimowych.
Kontakt
anetaklosowska.knfeb@gmail.com
Zarząd koła
Z-ca Koła Naukowego Forum e-Biznesu
Agnieszka Apalczyk
Studentka trzeciego roku na kierunku finanse i rachunkowość, o specjalności finanse i bankowość. Bardzo lubi podróżować i poznawać nowe obyczaje i kultury, w wolnej chwili lubi aktywnie spędzać czas. Od chwili, gdy stała się członkiem Koła Forum e-Biznesu zaczęła coraz bardziej interesować się szeroko pojętą bankowością mobilną, rynkiem e-commerce a także wszelkimi nowinkami ze świata e-Biznesu. Stąd też pomysł, że w przyszłości chciałaby rozwijać się właśnie w tym kierunku. Chciałaby poznawać, a może nawet samodzielnie czy w zespole tworzyć nieznane dotąd jeszcze nikomu np. usługi mobilne.
Kontakt
agnieszka.apalczyk@interia.pl
Zarząd koła
Skarbnik Koła Naukowego Forum e-Biznesu
Edyta Świtkiewicz
Studentka Finansów i Rachunkowości, specjalność doradztwo finansowe i finanse przedsiębiorstw, 1 rok 2 stopnia. Jako członek zarządu koła naukowego Forum e-Biznesu aktywnie działa w środowisku studenckim, organizując oraz biorąc udział w konferencjach naukowych i warsztatach, dzięki którym może pozyskać nową wiedzę oraz doświadczenie cenione na rynku pracy. Interesuje się nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w świecie bankowości i w takim sektorze chciałaby w przyszłości pracować. Poza aktywnościami studenckimi jest wolontariuszką i organizuje wiele charytatywnych inicjatyw, a czas wolny lubi spędzać w aktywny sposób.
Kontakt
edyta.knfeb@gmail.com
Zarząd koła
Sekretarz Koła Naukowego Forum e-Biznesu
Łukasz Kołda
Student kierunku Finanse i Rachunkowość, moduł: rachunkowość i audyt finansowy (s2), rok I. DO jego zainteresowań należą: inwestycje, finanse publiczne, giełda i kryptowaluty. Ważną częścią życia jest również sport (piłka nożna, snooker oraz kulturystyka). W przyszłości chciałbym pracować jako specjalista ds. finansowych lub analityk.
Kontakt
lukaszkolda.knfeb@gmail.com
Członkowie
Agnieszka Apalczyk
Agnieszka Apalczyk
Agnieszka Rompalska
Agnieszka Rompalska
Aneta Kłosowska
Aneta Kłosowska
Anna Kiermas
Anna Kiermas
Iza Józefkowicz
Iza Józefkowicz
Karolina Nasieniewska
Karolina Nasieniewska
Klaudia Siudzińska
Klaudia Siudzińska
Klaudia Stoltmann
Klaudia Stoltmann
Łukasz Kołda
Łukasz Kołda
Marlena Modzelewska
Marlena Modzelewska
Mikołaj Borowski-Beszta
Mikołaj Borowski-Beszta
Natalia Sobecka
Natalia Sobecka
Paulina Piszczek
Paulina Piszczek