O nas

History

The e-Business Forum Scientific Club started in 2000 at the Faculty of Economic Sciences and Management of the Nicolaus Copernicus University in Toruń. The organisation is currently formed by about 20 students, mainly from the Finance and Accounting course, whose area of interest is related to banking in its broadest sense. The supervisor and founder of the circle is dr hab. Michał Polasik, Professor at NCU. The strength of our club is the self-improvement of members and the exchange of experiences between students of different years of study. The most important task that our organisation sets itself is so that everyone who comes to us can find their way in the project they are implementing. We have already organised the 11th edition of the e-Business Days Conference and the 9th edition of the Mobile Technology Day Conference, as well as several other projects, such as Blockchain in Business training or Mendeley training. If you care about developing your knowledge, meeting cool people, join our organisation!

Supervisor
Opiekun koła
habilitated doctor
Michał Polasik

The supervisor and founder of the circle is dr hab. Michał Polasik, Professor at NCU.

Kontakt
michal.polasik@umk.pl
Management
Kamila Kinaszewska
President of the e-Business Forum Scientific Club
Kamila Kinaszewska
Kontakt
kamila.kinaszewska.knfeb@gmail.com
Marta Czarkowska
Deputy President of the e-Business Forum Scientific Club
Marta Czarkowska
Kontakt
marta.czarkowska.knfeb@gmail.com
Bartosz Bagniewski
Treasurer of the e-Business Forum Scientific Club
Bartosz Bagniewski
Kontakt
bartosz.bagniewski.knfeb@gmail.com
Cezary Grodek
Secretary of the e-Business Forum Scientific Club
Cezary Grodek
Kontakt
cezary.grodek.knfeb@gmail.com
Members
Studentka III roku Finansów i Rachunkowości na module Rachunkowość. Interesuje się cyfryzacją i automatyzacją gospodarki, w szczególności obiegu faktur. Między zajęciami pracuje w biurze rachunkowym. Pasjonatka podróży oraz muzyki.
Wiktoria Stachewicz
Wiktoria Stachewicz
Doktorantka w Interdyscyplinarnej Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych ARS UMK oraz absolwentka finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2022 roku ukończyła Podyplomowe Studia Podatkowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Została stypendystką rektora UMK za bardzo dobre wyniki w nauce i osiągnięcia naukowe.
Marta Czarkowska
Marta Czarkowska
​Student kierunku Finanse i Rachunkowość, I roku II stopnia oraz absolwent kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Stypendysta rektora UMK za bardzo dobre wyniki w nauce. Jest współautorem publikacji z zakresu FinTech.
Bartosz Bagniewski
Bartosz Bagniewski
Studentka III roku kierunku Finanse i Rachunkowość. Bardzo towarzyska i pracowita osoba. Nie lubi nudy. Uwielbia cukiernictwo i podróże. 13 lat trenowała taniec ludowy.
Karolina Kowalska
Karolina Kowalska
Studentka I roku Zarządzania II stopnia i członkini koła od przełomu lat 2021/2022. Interesuje się głównie inwestycjami i źródłami finansowania, a swój wolny czas przeznacza na rozwój języka angielskiego i szukanie dla siebie wciąż nowych wyzwań, aby zawsze działo się coś, dzięki czemu może nabyć nowych doświadczeń.
Klaudia Krajnik
Klaudia Krajnik
Studentka I roku II stopnia Finansów i Rachunkowości. Do jej zainteresowań należą: podróże, matematyka, czytanie książek oraz nowa pasja, którą jest gra na gitarze. W przyszłości chciałaby powiązać swoje pasje wraz z pracą. Bierze udział w licznych akcjach charytatywnych oraz wolontariatach.
Zuzanna Żuchowska
Zuzanna Żuchowska
Student III roku Finansów i Rachunkowości. Interesuje się rynkiem walutowym i finansami państwa. W wolnych chwilach spędza czas w ogrodzie i udziela korepetycji z matematyki.
Radosław Reszczyński
Radosław Reszczyński
Studentka Finansów i Rachunkowości, a także Administracji. Aktywnie działa na uczelni i poza nią. Ambasadorka Ministerstwa Finansów. Pracowitość i dobra organizacja to jej wyróżniki.
Aleksandra Nagel
Aleksandra Nagel
Studentka III roku kierunku Finanse i Rachunkowość, interesują ją głównie nauki ekonomiczne, fotografia oraz gra na instrumentach dętych. W przyszłości widzi się jako doradca finansowy.
Natalia Paczkowska
Natalia Paczkowska
Studentka III roku Finansów i Rachunkowości. Swoją przyszłość wiąże z kierunkiem studiów. Po zajęciach udziela korepetycji z matematyki. W wolnych chwilach pogłębia wiedzę z zakresu psychologii, ćwiczy pilates i ogląda seriale.
Oliwia Pawlak
Oliwia Pawlak
Studentka III roku Finansów i Rachunkowości. Od wielu lat należy do wędrowniczej drużyny harcerskiej, interesuje się fotografią, muzyką oraz gotowaniem. W przyszłości chce powiązać prace z pasją.
Aleksandra Grzybicka
Aleksandra Grzybicka
Student III roku kierunku Finanse i Rachunkowość, na module rachunkowość. Pasjonat podróży i długich górskich wycieczek.
Kamil Kaniecki
Kamil Kaniecki
Studentka III roku Finansów i Rachunkowości. Jest wolontariuszką w Akademii Przyszłości. Należy również do Stowarzyszenia Młodych Księgowych. Jej hobby to rozwiązywanie sudoku, podróże, gotowanie.
Wiktoria Dziadko
Wiktoria Dziadko
Studentka III roku na kierunku Finanse i Rachunkowość. Pogłębia swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach zakończonych certyfikatami. W wolnym czasie spełnia swoje sportowe pasje. Trenuje koszykówkę i doskonali umiejętności pływackie.
Anna Siewkowska
Studentka Finansów i Rachunkowości na II roku. Od 6 roku życia trenuje taniec nowoczesny. Do jej zainteresowań należą także: czytanie książek oraz robótki ręczne.
Julia Gabrych
Julia Gabrych