III Copernican Digital Forum 2023

O wydarzeniu

Kolejna edycja konferencji organizowanej przez Centrum Gospodarki i Finansów Cyfrowych UMK w Toruniu i Koło Naukowe Forum e-Biznesu.

Celem konferencji jest upowszechnienie wiedzy na temat rozwoju gospodarki i finansów cyfrowych, w szczególności w obszarze usług płatniczych, e-commerce, FinTech i sztucznej inteligencji, a także nowoczesnych usług publicznych i edukacyjnych. Podjęta zostanie kwestia skutków cyfryzacji gospodarki w zakresie ekonomii, technologii, środowiska i społeczeństwa (ESG).

Ideą konferencji jest spotkanie liderów cyfrowego biznesu ze studentami Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, pracownikami naukowymi oraz przedsiębiorcami i organizacjami współpracującymi z Uczelnią, a także firmami i mieszkańcami regionu. Konferencja adresowana jest zarówno do studentów i przedsiębiorców, jak i do ekspertów sektora nowych technologii i e-finansów oraz wszystkich entuzjastów gospodarki cyfrowej.

Partnerami konferencji są wiodące instytucje finansowe w Polsce oraz firmy z branż IT i Izby Gospodarcze.

W jubileuszowym Roku Kopernikańskim rozwój obrotu bezgotówkowego i rozwój sektora FinTech będzie dyskutowany w kontekście traktatu monetarnego Meditata Mikołaja Kopernika.

Link do transmisji on-line: https://www.youtube.com/watch?v=kc7jBzMHmtE

Program do pobrania
Godzina
Nazwa punktu programu
Miejsce